Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

4 απαντήσεις

    Επείγον για το ξεκίνημα

    Liakouris
    Liakouris
    SOLIOPOULOS CLASS

    SOLIOPOULOS CLASS


    Αριθμός μηνυμάτων : 92
    Ημερομηνία εγγραφής : 13/11/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Πειραιάς

    Επείγον για το ξεκίνημα Empty Επείγον για το ξεκίνημα

    Δημοσίευση  Liakouris Δευ Ιουν 20, 2011 7:45 pm

    Λοιπόν αύριο θα κάνω την ανακοίνωση για το νέο κόμμα..

    Θέλω:

    α) Ένα λίνκ για το λογότυπο ωστέ να το ανεβάσω
    β) Το τσατ του κόμματος γιατί δεν το έχω..
    γ) Να προτείνετε ο καθένας σε ποιά γραμματεία θέλετε να είστε..Πρέπει να βρώ ονόματα στους τομείς αλλά και πρόσωπα..
    δ) Το φόρουμ είναι έτοιμο;;
    ε) Εμείς είμαστε έτοιμοι ή θα τρέχουμε??

    Άσχετο αλλά θα ήτανε καλύτερο να το λέγαμε το κόμμα Πατριωτική Συμμαχία ή Φιλελεύθερη Συμμαχία;;
    Νομίζω μου κάνει υπερβολικός ο τίτλος..
    lefteris konstantinidis
    lefteris konstantinidis
    SOLIOPOULOS CLASS

    SOLIOPOULOS CLASS


    Αριθμός μηνυμάτων : 91
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/09/2010
    Ηλικία : 44

    Επείγον για το ξεκίνημα Empty Απ: Επείγον για το ξεκίνημα

    Δημοσίευση  lefteris konstantinidis Δευ Ιουν 20, 2011 11:08 pm

    Liakouris έγραψε:Λοιπόν αύριο θα κάνω την ανακοίνωση για το νέο κόμμα..

    Θέλω:

    α) Ένα λίνκ για το λογότυπο ωστέ να το ανεβάσω
    β) Το τσατ του κόμματος γιατί δεν το έχω..
    γ) Να προτείνετε ο καθένας σε ποιά γραμματεία θέλετε να είστε..Πρέπει να βρώ ονόματα στους τομείς αλλά και πρόσωπα..
    δ) Το φόρουμ είναι έτοιμο;;
    ε) Εμείς είμαστε έτοιμοι ή θα τρέχουμε??

    Άσχετο αλλά θα ήτανε καλύτερο να το λέγαμε το κόμμα Πατριωτική Συμμαχία ή Φιλελεύθερη Συμμαχία;;
    Νομίζω μου κάνει υπερβολικός ο τίτλος..

    A) https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/641/teliko6.jpg/
    B) http://02.chat.mibbit.com/?channel=%23FiPS&server=irc.rizon.net
    Γ) Εσύ ξέρεις What a Face
    Δ) Ετοιμο http://patriotiki-symmaxia.forumgreek.com/
    Ε) Let's Rock Baby Twisted Evil
    TheFamous
    TheFamous
    SOLIOPOULOS CLASS

    SOLIOPOULOS CLASS


    Αριθμός μηνυμάτων : 111
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2010

    Επείγον για το ξεκίνημα Empty Απ: Επείγον για το ξεκίνημα

    Δημοσίευση  TheFamous Δευ Ιουν 20, 2011 11:18 pm

    lefteri sto log in sto forum dn fainontai ta grammata..an mporeis koita3e to..
    efprepios
    efprepios
    KING OF TROLLS

    KING OF TROLLS


    Αριθμός μηνυμάτων : 208
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/05/2010
    Ηλικία : 30
    Τόπος : XANIA!!

    Επείγον για το ξεκίνημα Empty Απ: Επείγον για το ξεκίνημα

    Δημοσίευση  efprepios Τρι Ιουν 21, 2011 11:07 am

    Παιδια προτεινω να μην κανουμε ακομα την ανακοινωση....εχουμε ακομα να συζητησουμε πραγματα οπως το αν θα ειμαστε δεξιοαριστεροκεντροφασιστες και χρειαζομαστε και ανανεωση καταστατικου θυμαστε???

    Να το λεμε οπως ειναι
    Φιλελευθερη Πατριωτικη Συμμαχια....

    Οσον αφορα την Πολιτικη Γραμματεια, δεν εχουμε δει ακομα ποιες θα ειναι....

    Εγω στο νεο φορουμ εκανα μια προταση:

    Γραφειο Νεων Μελων
    Γραφειο Τυπου
    Γραφειο Οργανωσης και Επικοινωνιας
    Γραφειο Οικονομικων και Δραστηριοτητων....

    Εγω προτιθεμαι να αναλαβω το νεων μελων....

    αλλα μην εκδηλωθουμε ακομα!!! ας κανουμε αυτα που ειπα και οπως ειπε και ο λεφτερης στο αλλο φορουμ να ετοιμαζουμε σιγα σιγα προγραμμα.....

    Αλλωστε θελω πρωτα να γραψω ενα αρθρο για να προετοιμασω το εδαφος,... περιμενετε!
    Liakouris
    Liakouris
    SOLIOPOULOS CLASS

    SOLIOPOULOS CLASS


    Αριθμός μηνυμάτων : 92
    Ημερομηνία εγγραφής : 13/11/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Πειραιάς

    Επείγον για το ξεκίνημα Empty Απ: Επείγον για το ξεκίνημα

    Δημοσίευση  Liakouris Τρι Ιουν 21, 2011 2:26 pm

    Λίγες μέρες ακόμα νομίζω και εγώ πρέπει να περιμένουμε..

    Άλλωστε ακόμα έτοιμα όλα δεν είναι..

    Και όσο για την γραμματεία που πρέπει να στελεχωθεί πιστεύω ότι οι τομείς πρέπει να είναι:
    1) Τομέας Ένταξης Νέων Μελών
    2) Τομέας Οικονομίας, Οικονομικών και Ανταγωνιστικότητας
    3) Τομέας Εσωτερικής Πολιτικής, Οργάνωσης και Ελέγχου
    4) Τομέας Εξωτερικής Πολιτικής και Συννενόησης
    5) Τομέας Στρατιωτικής Πολιτικής και Οργάνωσης
    ( Ο Τομέας των Στρατιωτικών ίσως θα ήτανε καλύτερα να έχει άμεση συνεργασία με μια στρατιωτική ομάδα όπως η HellHounds των BloodDonor89 και Agathoklis..
    lefteris konstantinidis
    lefteris konstantinidis
    SOLIOPOULOS CLASS

    SOLIOPOULOS CLASS


    Αριθμός μηνυμάτων : 91
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/09/2010
    Ηλικία : 44

    Επείγον για το ξεκίνημα Empty Απ: Επείγον για το ξεκίνημα

    Δημοσίευση  lefteris konstantinidis Τρι Ιουν 21, 2011 3:10 pm

    Re pate kala? exete proseksi oti kathe mera apoxoroun kai meli? ti malakies einai aftes pou lete an eimaste deksio i aristero? afto parameni os exei kentrodeksio etsi kai alios den paizi kanena rolo.
    An nomizete oti ftiaxnete katastatiko se ligo kairo kanete lathos kai den ginete katastatiko xoris na yparxei neo komma! prota dimiourgite meta ftiaxnete to katastatiko.

    I tomis tou kommatos einai poli apli

    Tomeas Esoterikis organosis
    Tomeas neon melon
    Tomeas oikonomikon
    Tomeas Stratigikis
    Tomeas Eksoterikon sxeseon

    Opiadipote kathisterisi pleon mas vlapti anepanorthota, KSIPNATE EKSAFANIZOMASTE MERA ME TIN MERA.
    Opos eixa pei otan anakinona to programma andiorganosis gia na petixi theli pisti tirisi ton xronodiagramaton kai afta ta ksepername kathe mera. To mono pou ginete einai aplos na allazoume to onoma sto dpg kata ta alla afinoume ta panta idia, signomi alla den tha eimai metoxos se kati tetio. I ALAZOUME AMESA I VOULIAZOUME.
    efprepios
    efprepios
    KING OF TROLLS

    KING OF TROLLS


    Αριθμός μηνυμάτων : 208
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/05/2010
    Ηλικία : 30
    Τόπος : XANIA!!

    Επείγον για το ξεκίνημα Empty Απ: Επείγον για το ξεκίνημα

    Δημοσίευση  efprepios Τρι Ιουν 21, 2011 3:37 pm


    Πρωτα απο ολα για να απαντησω και στους 2 σας στο θεμα της Π.Γραμματειας, κανετε και οι 2 το τεραστιο λαθος να εχουμε γραφειο Εξωκομματικων σχεσεων ή οπως αλλιως θελετε....Αυτες ειναι δουλειες για τον προεδρο...
    Δηλαδη αν δε κανει αυτα ο προεδρος τι θα κανει ο ΡΡ???

    Με το Νεων Μελων και το Ορανωσης/επικοινωνιας συμφωνω....

    Λευτερη και Ηλια δεν θα εχουμε Τυπου???

    επισης το Οικονομικων πλεον εχει πολυ λιγες αρμοδιοτητες γιαυτο προτεινα και πριν να περιλαμβανει και οτι σχετιζεται με στρατιωτικα και αλλες δραστηριοτητες....

    Εποσης δεν κααλαβαινω τι εννοειτε με το : Γραφειο στρατηγικης και στρατιωτικης οργανωσης... Που τα βρηκατε αυτα??

    Λευτερη τα μελη πεφτουν επειδη πολλοι φευγουν σε αλλες χωρες...εσυ γτ νομιζεις οτι φευγουν??
    Ως προς τον προανατολισμο προτεινω το κεντρο...
    Στο καταστατικο θα συμφωνησω μαζι σου οτι μπορουμε να το κανουμε και μετα την ανακοινωση μαζι με ενα μελη οπως ο βεβουλινος αν ερθει....
    Οπως ειπες και εσυ λευτερη η οργανωση ειναι πολυ σημαντικη αλλα και η επιπολαιοτητα εξισου!! Ας μην τα κανουμε ολα αρπα-κολλα!! καποια πραγματα χρειαζοτναι προσοχη...!
    lefteris konstantinidis
    lefteris konstantinidis
    SOLIOPOULOS CLASS

    SOLIOPOULOS CLASS


    Αριθμός μηνυμάτων : 91
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/09/2010
    Ηλικία : 44

    Επείγον για το ξεκίνημα Empty Απ: Επείγον για το ξεκίνημα

    Δημοσίευση  lefteris konstantinidis Τρι Ιουν 21, 2011 3:49 pm

    Ef to typou den einai tomeas, einai aplos ypefthinos tipou xoris alles armodiotites, opos kseris kanenas proedros den mporei na ta kanei ola monos tou oute mporei na einai se ola ta chat ton kommaton. Defteron apo tin stigmi pou theloume na exoume protevon rolo prepei na exoume kai tomea oikonomikon, oloi aftoi i tomis den exoun na kanoun me to esoteriko alla me tin diakivernisi, stamata na eisai pia sto kosmo tou dpg, stamata na eisai pia stin v1, analonese sinexos sto ti katefthinsi tha exoume kai pos tha eimaste esostrefis.

    O tomeas oikonomikos tha exei na kanei me tin dimiourgia oikonomikou programatos alla kai ton elegxo oikonomikon tis eGreece kai tha aski antipolitefsi ekei pou prepei.

    O tomeas stratigikis ta idia alla sta stratiotika.

    O tomeas esoterikon tha einai o monos pou tha asxolite me ta esoterikis fisis themata.

    o ypefthinos typou tha ypagete se olous aftous kai to proedrio kai tha dimosievi arthra opou kai tha tou dinonte.

    Kai akroaristero na to poume den exei kamia ma KAMIA simasia, katalaveto epitelous.

    Emeno sto arxiko mou sxolio, i kathisterisi mas vlapti sovara kai den tha katso na paizo tis koumpares kai idika otan oloi exoun apopsi kai stin ousia den kanoun tipota apo to na perimenoun tin thia fotisi.
    efprepios
    efprepios
    KING OF TROLLS

    KING OF TROLLS


    Αριθμός μηνυμάτων : 208
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/05/2010
    Ηλικία : 30
    Τόπος : XANIA!!

    Επείγον για το ξεκίνημα Empty Απ: Επείγον για το ξεκίνημα

    Δημοσίευση  efprepios Τρι Ιουν 21, 2011 4:18 pm

    Ρε λευτερη αυτο εννοεις δηλαδη?? Ε τοτε λαθος το διατυπωνεις!!!

    Η Πολιτικη Γραμματεια ειναι το Εκτελεστικο οργανο του κομματος...Αυτο Δηλαδη που κανει τις δουλειες τις απαραιτητες...

    Εσυ εννοεις να υπαρχουν καποιοι υπευθυνοι που θα ειναι exper σε καποιον τομεα και θα διαμορφωνουν την αποψη μας για την οικονομια τον στρατο, την διπλωματια κλπ ????
    Μα για αυτο που λες εχω φτιαξει στο φορουμ μια κατηγορια που λεει : Πολιτικες Θεσεις.... Αυτο εννοουσα!!!

    Και φυσικα δεν γινεται να ειναι κατι που διοριζεται απο τον προεδρο.. ο Προεδρος διοριζει την Πολιτικη Γραμματεια... ο exper στην οικονομια πχ δεν περιμενει να διοριστει ''υπευθυνος οικονομικων'' ... Απλα δειχνει οτι ξερει και σχολιαζει την οικονομια στο ''Πολιτικες Θεσεις..''
    Αφου ειναι εξπερ δεν τον αμφισβητει κανεις....

    Τωρα που λυθηκε και αυτο να σ πω οτι εβγαλα ενα αρθρο π προετοιμαζει το κλιμα για τις ανακοινωσεις... το ειδες? περνα και απο το τσατ!

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Κυρ Απρ 28, 2024 10:54 pm