Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

3 απαντήσεις

    Καλησπέρα σε όλους

    Ellhnass
    Ellhnass
    KLAZIADES CLASS

    KLAZIADES CLASS


    Αριθμός μηνυμάτων : 57
    Ημερομηνία εγγραφής : 23/01/2011

    Καλησπέρα σε όλους Empty Καλησπέρα σε όλους

    Δημοσίευση  Ellhnass Κυρ Μάης 22, 2011 11:12 pm

    Λόγο των πολιτικών και μη καταστάσεων που υπάρχουν στην ηΕλλάδα αποφάσησα να αποχωρίσω από την χώρα οριστικά.Αυτό τον μήνα πάω Σουηδία έχω μιλήσει με Έλληνα και έκανα και ποστ στο φόρουμ και περιμένω να πάρω cs.Τον επόμενο μήνα θα πάω σε άλλη χώρα μάλλον(1η χώρα που είναι στο τραπέζι είναι το Μεξικό).Επίσης να σας πω ότι δεν βγήκα από το κόμμα... What a Face

    Αυτά από εμένα θα τα πούμε ξανά (κανονικά μετά το καλοκαίρι) ελπίζω να σας βρω όλους μα όλους πίσω.Τέλος να σας πω τιν γνώμη μου ότι το κόμμα έχει πεθάνει πρέπει να γίνει κάτι κάθε μέρα που μπαίνω βλέπω άτομα από άλλα <<αδελφικά>> κόμματα όπως το ΝΕΕ και SDU και 0 άτομα από εμάς....


    Καλό καλοκαίρι...
    jimkats1
    jimkats1
    KLAZIADES CLASS

    KLAZIADES CLASS


    Αριθμός μηνυμάτων : 52
    Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2011
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Άργος

    Καλησπέρα σε όλους Empty Απ: Καλησπέρα σε όλους

    Δημοσίευση  jimkats1 Κυρ Μάης 22, 2011 11:22 pm

    Αντίο και πάλι Νίκο, καλό ταξίδι, καλό καλοκαίρι και "Να γράφεις να τηλεφωνείς".
    Liakouris
    Liakouris
    SOLIOPOULOS CLASS

    SOLIOPOULOS CLASS


    Αριθμός μηνυμάτων : 92
    Ημερομηνία εγγραφής : 13/11/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Πειραιάς

    Καλησπέρα σε όλους Empty Απ: Καλησπέρα σε όλους

    Δημοσίευση  Liakouris Δευ Μάης 23, 2011 2:24 am

    Ηξερες τι έκανες και δεν μου είχες μιλήσει..Όπως και να έχει καλή τύχη όπου και να πάς, ότι και να κάνεις, και εγώ να ξέρειςς οτι θα σε περιμένω πίσω στο ΚΟΜΜΑ ΜΑΣ Very Happy

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ Μάης 16, 2024 5:14 am