Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

+3
jimkats1
fightforyourhistory
Liakouris
7 απαντήσεις

    Προεδρεία Μήνα Μαϊου

    Liakouris
    Liakouris
    SOLIOPOULOS CLASS

    SOLIOPOULOS CLASS


    Αριθμός μηνυμάτων : 92
    Ημερομηνία εγγραφής : 13/11/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Πειραιάς

    Προεδρεία Μήνα Μαϊου Empty Προεδρεία Μήνα Μαϊου

    Δημοσίευση  Liakouris Τετ Μάης 04, 2011 3:16 pm

    Ο λόγος που ανοίγω αυτό το topic είναι για να κάνω μια διευκρινιστική ερώτηση σχετικά με την Προεδρεία του μηνός Μαϊου που θα διαδεχθεί την πρώτην δική μου θητεία..

    Έχω δηλώσει ήδη ενδιαφέρον για μια ακόμα θητεία αλλά οι συνελεύσεις όπου και έχω καλέσει δεν είχανε το αντίκρισμα που θα ήθελα..Πολλά παλαιά και πρωτοκλασσατα μέλη δεν έχουνε εμφανιστεί σε αυτές και αυτό με προβληματίζει αρκετά μπορώ να πώ..Παρόλο που με την θητεία μου άνοιξε ο δρόμος προς τα νεότερα μέλη για να γίνουν πρόεδροι του κόμματος ή σημαντικά μέλη, η στήριξη και οι συμβουλές που έχω απο τα παλαιότερα μέλη είναι μηδαμινή εκτός λίγων εξαιρέσεων.. Ονόματα δεν θέλω να πώ, ξέρετε όλοι ποιοι είστε και τι έχετε κάνει..

    Παραδέχομαι λάθη τα οποία έχω κάνει και αναλαμβάνω κάθε ευθύνη για όλα αυτά..

    Όμως
    Άραγε έχετε όρεξη ή θέληση να στηρίξετε ακόμα μια προεδρεία μου ή μήπως όχι?? Περιμένω τις προτάσεις σας, τα παράπονα σας και τις προτροπές σας..

    Εννοείται ότι μια υποψηφιότητα απο ένα παλαιότερο μέλος θα με κάνει να αποσυρθώ αμέσως απο την επόμενη προεδρεία γιαυτό και ζητώ την άποψη σας..

    Το παρόν topic δεν είναι για να κατηγορήσω κανέναν ή για να τσακωθώ με κανέναν, αλλά επιθυμώ τις προτάσεις σας..

    Liakouris
    fightforyourhistory
    fightforyourhistory
    SOLIOPOULOS CLASS

    SOLIOPOULOS CLASS


    Αριθμός μηνυμάτων : 100
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2010

    Προεδρεία Μήνα Μαϊου Empty Απ: Προεδρεία Μήνα Μαϊου

    Δημοσίευση  fightforyourhistory Τετ Μάης 04, 2011 3:19 pm

    Liakouris for president!!

    Min trelenesai pou den irthan poli stis sineleysis isos na min eixan xrono... Etsi ki allios minimata den stalthikan distixos..
    jimkats1
    jimkats1
    KLAZIADES CLASS

    KLAZIADES CLASS


    Αριθμός μηνυμάτων : 52
    Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2011
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Άργος

    Προεδρεία Μήνα Μαϊου Empty Απ: Προεδρεία Μήνα Μαϊου

    Δημοσίευση  jimkats1 Τετ Μάης 04, 2011 4:23 pm

    Μωρέ να συνεχίσεις την προεδρεία σου, εντάξει. Απλώς το κόμμα χρειάζεται κάποιες αλλαγές.

    Πρώτα από όλα στο φόρουμ. Δεν είναι σωστά κατανεμημένες οι ομάδες χρηστών. Π.χ. στην ομάδα "Πρόεδρος Κόμματος", είναι γύρω 6 άτομα εκεί μέσα, ενώ ο τίτλος της ομάδας αναφέρεται σε ΕΝΑΝ πρόεδρο κι όχι σε όλους όσους διετέλεσαν πρόεδροι του κόμματος.

    Δεύτερον, όσον αφορά τα παλιά μέλη που δεν ανταποκρίνονται πάντα στις συνελεύσεις, να γίνει επικοινωνία μαζί τους για το τι συμβαίνει, εάν υπάρχει κάποιος ιδιαίτερος λόγος που δεν εμφανίζονται στις συνελεύσεις. Δεν θα γίνεται για κάποιον συγκεκριμένο λόγο, απλώς να ξέρουμε τι γίνεται.

    Λοιπόν, θα μπορούσα να πω κι άλλα, αλλά βασικά αυτά θα ήθελα να πω για την ώρα. Δεν χρειάζεται να πω κάτι άλλο. Ο νοών νοείτω.
    lefteris konstantinidis
    lefteris konstantinidis
    SOLIOPOULOS CLASS

    SOLIOPOULOS CLASS


    Αριθμός μηνυμάτων : 91
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/09/2010
    Ηλικία : 45

    Προεδρεία Μήνα Μαϊου Empty Απ: Προεδρεία Μήνα Μαϊου

    Δημοσίευση  lefteris konstantinidis Τετ Μάης 04, 2011 5:47 pm

    diakrino mia spontoula agapite liako i mou fenete? Suspect pros iperaspisi mou eixa enimerosi gia tin periodo apotoksinosis mou prin analavis proedros, alla agapite an thes kapia simvouli i exeis kapio provlimataki kai thes mia gnomi iparxoun kai ta minimata sto paixnidi stile ena kai tha sou doso ta fota mou Laughing

    Pantos ego egrino tin sinexia tis thitias sou me enan oro NA AFISIS KAI SE KANENAN ALLO TO TYPOY Twisted Evil kai prospathise na katastisis to komma pio energo pros ta ekso.
    TheFamous
    TheFamous
    SOLIOPOULOS CLASS

    SOLIOPOULOS CLASS


    Αριθμός μηνυμάτων : 111
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2010

    Προεδρεία Μήνα Μαϊου Empty Απ: Προεδρεία Μήνα Μαϊου

    Δημοσίευση  TheFamous Πεμ Μάης 05, 2011 10:13 am

    sinexise thn proedria sou...Wink
    kaulantis
    kaulantis
    KLAZIADES CLASS

    KLAZIADES CLASS


    Αριθμός μηνυμάτων : 50
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/05/2010

    Προεδρεία Μήνα Μαϊου Empty Απ: Προεδρεία Μήνα Μαϊου

    Δημοσίευση  kaulantis Πεμ Μάης 05, 2011 4:48 pm

    den itan sponta lefteri gia esena...itan geniko....mesa se auto to plithos eimai kai ego mesa pou den stamatisa na eimai energos ipo tin thiteia sou alla apo tin thiteia tou lefteri kai oxi gt mbike o lefteris gia na min parexigitho alla prospatho na kathomai oso to dinaton ligoteri ora sto ethistiko paixnidi pou legetai erepublik....ekana mia kali protasi gia dorea xrimaton(ipo tin diki sou thiteia)me skopo na ta axiopoiisoume oso kalitera mboroume apantisi se auto pira apo esena alla den se vlepo kai poli sigouro pes mou omos opote thes na to kano to donation kai na xekinisei i idea sou...tha se stirixo stis ekloges
    BloodDonor89
    BloodDonor89
    ΚΟΥΤΑΒΑΚΙ

    ΚΟΥΤΑΒΑΚΙ


    Αριθμός μηνυμάτων : 18
    Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
    Ηλικία : 35
    Τόπος : Πατρα

    Προεδρεία Μήνα Μαϊου Empty Απ: Προεδρεία Μήνα Μαϊου

    Δημοσίευση  BloodDonor89 Πεμ Μάης 05, 2011 7:55 pm

    fusika kai se theloume na eisai gia akomi mia thiteia!! Opoion den kserei apo tin douleia sou kalo einai na to voulwsei! Smile oso gia tis sineleyseis panta etsi den ginete??? den erxontai pote...eite stelnoume minimata eite oxi!!!!!

      Παρόμοια θέματα

      -

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Τετ Μάης 15, 2024 5:46 am