Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

+3
Ellhnass
fightforyourhistory
lefteris konstantinidis
7 απαντήσεις

    ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΟΣ

    lefteris konstantinidis
    lefteris konstantinidis
    SOLIOPOULOS CLASS

    SOLIOPOULOS CLASS


    Αριθμός μηνυμάτων : 91
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/09/2010
    Ηλικία : 45

    ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΟΣ Empty ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΟΣ

    Δημοσίευση  lefteris konstantinidis Τρι Μαρ 01, 2011 8:06 pm

    Τον τελευταίο καιρό παρατηρούνται σημάδια διάλυσης μέσα στο DPG τα περισσότερα μέλη βρίσκονται σε αδράνεια, τα άρθρα στην εφημερίδα του κόμματος είναι μηδενικά και από ότι φαίνεται ο λιάκουρης χρειάζεται βοήθεια στην ένταξη νέων μελών.

    Ο μονος τομέας και ο οποιος λειτούργησε δυναμικά και σε σύντομο χρονικό διάστημα είναι ο τομέας εσωτερικών και επειδή μερικοί θα πείτε ότι ευλογώ τα γενιά μου σας ενημερώνω ότι αυτό οφείλεται στον blooddonor όπου σπατάλησε άπειρες ώρες για να τα καταφέρουμε και πρέπει να του το αναγνωρίσω.

    Την πέμπτη έχουμε συνέλευση με σκοπό να στηρίξουμε κάποιον πρόεδρο για την eGreece χωρίς κανένα metro αξιολόγησης αφού πέρα από μια γενική θέση που έχουμε στην εξωτερική πολιτική το κόμμα δεν έχει θέσεις για τίποτα άλλο. Ούτε για την οικονομία, ούτε για τον στρατό και γενικός για τίποτα, έτσι προτείνω στην συνέλευση να συγκροτηθούν έκτακτες γραμματείες οι οποιες θα θέσουν σε εφαρμογή ένα γενικό πλαίσιο θέσεων στους τομείς τις οικονομίας αλλα και τον στρατιωτικών επιχειρήσεων.

    Δεύτερο θέμα που θετό είναι ότι πλέον η υποψήφιοι βουλευτές του κόμματος να μην κρίνονται από τα μέλη με βάση τις προσωπικές τους σχέσης αλλα από μια επιτροπή όπου θα αξιόλογη την παρουσία τους στο forum και στο chat. Αυτήν την πρόταση την κάνω διότι μια εβδομάδα μετά τις εκλογές είμαι ο μονος βουλευτής εκ τον δυο του κόμματος όπου έχει λογαριασμό στο forum τις eGreece.
    fightforyourhistory
    fightforyourhistory
    SOLIOPOULOS CLASS

    SOLIOPOULOS CLASS


    Αριθμός μηνυμάτων : 100
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2010

    ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΟΣ Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΟΣ

    Δημοσίευση  fightforyourhistory Τρι Μαρ 01, 2011 8:16 pm

    Statheres protasis gia tin oikonomia kai twn strato den mporei na yparksoun logo tou oti to paixnidi allazei edelos toso logo twn polemwn oso kai twn allagwn twn admin..

    Se ayto pou les gia tis ekloges ipotithete oti ta meli apofasizoun tous ipopsifious vouleytes krinontas ti simperifora tous sto komma alla kai to poso sinepis einai sta kathikonta tous opote i epitropi einai periti..
    Gia aytes tis ekloges den ethesan panw apo 2 atoma thelisi na katevoun vouleytes opote katevasame tous monadikous dio pou ithelan.. Apo ekei kai pera as elpisoume oti o kabyli tha arxisei na askei to vouleytiko tou rolo kalitera..
    Ellhnass
    Ellhnass
    KLAZIADES CLASS

    KLAZIADES CLASS


    Αριθμός μηνυμάτων : 57
    Ημερομηνία εγγραφής : 23/01/2011

    ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΟΣ Empty eee

    Δημοσίευση  Ellhnass Τρι Μαρ 01, 2011 9:35 pm

    bsk fight den simfwno mazi sou den 3erw giati (oxi giati eisai faisistas) alla giati den einai polles swstws oi apofaseis tin kiariaki pou tha bgalw to "Social Sunday" periodiko mou tha exw diafimiseis wste na mou dinoun lefta na kanw klirwseis pswmion mporw na sas balw panw panw (dwrees oso grd thelete) episis lew na kanoume stratiotiki omada DGP dld na dinonte trofima se paiktes tou kommatos na polemane i kati tetoio gia tin oikonomia pantos egw den tha ekfrasw gnwmi giati aytin tin stigmi den exw oute etairia oute xrimata sto MM gia na dw ti ginete ayta Very Happy ti wra i sineleysi meta tis 10:30 mporw prin tis 10:30 den mporw kai thelw na psifisw gia to proedros pou tha pame stis ekloges mipws ginete alli mera?
    fightforyourhistory
    fightforyourhistory
    SOLIOPOULOS CLASS

    SOLIOPOULOS CLASS


    Αριθμός μηνυμάτων : 100
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2010

    ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΟΣ Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΟΣ

    Δημοσίευση  fightforyourhistory Τρι Μαρ 01, 2011 9:41 pm

    Teleytaia mera einai i pempti.. Logika den tha exoume teleiwsei mexri tis 10:30
    opote tha prolaveis
    kaulantis
    kaulantis
    KLAZIADES CLASS

    KLAZIADES CLASS


    Αριθμός μηνυμάτων : 50
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/05/2010

    ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΟΣ Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΟΣ

    Δημοσίευση  kaulantis Τρι Μαρ 01, 2011 10:48 pm

    diafono sto oti doulepse mono to esoterikon:P
    proton gt xoris tin voitheia mou me ton tropo katataxis poios tha psifisei poion tha eimastan piso:P
    kai deuteron o tomeas ton oikonomikon douleuei poli kala afou o fight mou edose mia etairia me arxika lefta 500(ta opoia ta ekane 650)kai tora pou tin pira ego einai konta sta 750grd.


    ΥΠΟΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ:O tomeas ton neon paixton den mborei na leitourgisei poli kala logo tou problimatos me tous xaraktires
    O tomeas tou tipou einai poli kalos
    kai telos MIN KOITAS MONO TIN PARTI SOU KIRIE VOULEUTA:P
    lefteris konstantinidis
    lefteris konstantinidis
    SOLIOPOULOS CLASS

    SOLIOPOULOS CLASS


    Αριθμός μηνυμάτων : 91
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/09/2010
    Ηλικία : 45

    ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΟΣ Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΟΣ

    Δημοσίευση  lefteris konstantinidis Τρι Μαρ 01, 2011 11:02 pm

    Kyrie teos proedre kaulanti ta oikonomika tou kommatos mporei na einai para poly kala kai den diafono ekei, alla ti exei na protini to komma stin oikonomia? aftin tin stigmi sizitite stin vouli afxisi tou vat kai tou import tax giati ta oikonomika tis eGreece stenevoun.
    Defteron o tomeas esoterikon spatalise polles ores gia na mazeftoun atoma mesa se 4 meres gia tis ekloges opos episis tin imera ton eklogon o blooddonor emeine online sto chat pano apo 12 ores opos kai ego gia 9 sinexomenes ores.
    Triton den koitao tin party mou alla to kalo tou dpg, den exo kamia momfi apenanti ston liakouri opou kanei para poly kali douleia sto typou den exo apetisi apo ton liako na vgazei arthra apo to kefali tou, i logiki leei oti prepei na simfonoume se ena geniko plesio kai na tou leme na to dimosiopii, episis sto neon eipa oti xriazete voithia o liakos eiparxi provlima sta minimata me to copy paste einai gnosto omos min perimenoume ta panta apo ton liako eleos dld.
    fightforyourhistory
    fightforyourhistory
    SOLIOPOULOS CLASS

    SOLIOPOULOS CLASS


    Αριθμός μηνυμάτων : 100
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2010

    ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΟΣ Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΟΣ

    Δημοσίευση  fightforyourhistory Τετ Μαρ 02, 2011 4:03 pm

    Mia diorthosi gia ton kau.. Tin etairia tin peira sta 125 grd kai stin edwsa sta 611..
    Apo ekei kai pera sto newn tha voithisw kai egw ton Liakouri..Ade na doume ti tha ginei
    Liakouris
    Liakouris
    SOLIOPOULOS CLASS

    SOLIOPOULOS CLASS


    Αριθμός μηνυμάτων : 92
    Ημερομηνία εγγραφής : 13/11/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Πειραιάς

    ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΟΣ Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΟΣ

    Δημοσίευση  Liakouris Τετ Μαρ 02, 2011 5:06 pm

    Το κόμμα τον τελευταίο καιρό όντως παρουσιάζει σημάδια διάλυσης και αυτό είναι κάτι που με λειπεί πραγματικά εμένα, που έχω και 4-5 μήνες στο κόμμα..Ντρέπομαι για όσους ανήκουν στο κόμμα και δεν εμφανίζονται καθόλου όποτε πρέπει ή όποτε μπορούν..Καταλαβαίνω όλοι ότι έχουμε ασχολείες στην κανονική μας ζωή αλλά και λίγος χρόνος στο παιχνίδι δεν είναι κακός..

    Γενικά:
    1)Πολύ ωραίες απόψεις και γενικά ωραία τα σχόλια..
    Για το Γραφείο Τύπου ευχαριστώ που αναγνωρίζεται η δουλεία που κάνω, όποια και αν είναι αυτή, εδώ και 3 μήνες..Είναι και εμένα χαρά μου να έχω αυτό το πόστο γιατί μπορώ και το λειτουργώ καλύτερα..

    2)Όσο για το Νέων. Έχω κάνει νύξεις στον xatzhs για το πως λειτουργεί το σύστημα έτσι ώστε και εκείνος να μπορεί να με ξαλαφρώνει απο τα 2 πόστα που είμαι.. Έχει διάθεση να μάθει και εγώ σαν Liakouris μια μέρα θα ήθελα να τον δώ να με διαδέχεται εκεί ως Τομεάρχης..Αλλά το πρόβλημα με τους χαρακτήρες είναι άλυτο..Έκανα τα πάντα να βγάλω κείμενο αλλά τίποτα..

    3)Τα χρήματα που καλά έχουν κάνει και έχουνε μαζευτεί για το κόμμα( μπράβο στα παιδιά!!) δυστυχώς δεν μπορούν πολλές φορές να χρησιμοποιηθούν για πολύ πράγμα..Ας κοιτάξουμε να έχουμε τις ανάγκες μας συμπληρωμένες(όπως εισητήρια κλπ.) και μετά ας κάνουμε κάθε βδομάδα μια κλήρωση με ψωμάκια..

    4)Τα άρθρα που βγαίνουν απο την εφημερίδα είναι πολύ λίγα και συνήθως είναι ανακοινώσεις..Έχω παραδεχτεί ότι τα game mechanics δεν τα ξέρω καλά..Υποτίθετε υπάρχει η Γραμματεία Πολιτικής Παρέμβασης που βγάζει άρθρα..Ας πούμε στα οικονομικά θα μπορούσανε ένα κομμάτι να το συντάξουν οι kaulantis και agathoklis και εγώ να το δημοσιεύσω. Όπως και στα πολιτικά ο Lefteris που τα παίζει στα δάχτυλα(αυτή την ρημάδα την κλίκα να μην την έχω καταλάβει ακόμα Crying or Very sad ) ή και ο efprepios που ανεβάζει εδώ αρκετά καλά κομμάτια..

    Αυτά τα ολίγα..Συγνώμη αν σας κούρασα.. Very Happy
    BloodDonor89
    BloodDonor89
    ΚΟΥΤΑΒΑΚΙ

    ΚΟΥΤΑΒΑΚΙ


    Αριθμός μηνυμάτων : 18
    Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
    Ηλικία : 35
    Τόπος : Πατρα

    ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΟΣ Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΟΣ

    Δημοσίευση  BloodDonor89 Τετ Μαρ 02, 2011 8:29 pm

    oloi voithisame gia na vgei to apotelesma pou thelame!!!! Very Happy

    Twra oson afora ton tomea twn newn, tha prepei na kinithoume diaforetika, na provaloume to komma mesa apo arthra...eite proswpika arthra tou kathenos eite arthra mesa apo tin efimerida tou kommatos, einai diskolo na vrethei ena keimeno 500 xaraktirwn!!! Ara mono ta arthra tha voithisoun!!!!
    efprepios
    efprepios
    KING OF TROLLS

    KING OF TROLLS


    Αριθμός μηνυμάτων : 208
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/05/2010
    Ηλικία : 30
    Τόπος : XANIA!!

    ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΟΣ Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΟΣ

    Δημοσίευση  efprepios Πεμ Μαρ 03, 2011 10:33 pm

    Συμφωνω με τον λευτερη....

    Το Σ/Κ να περιμενετε αρθρο απο το κομμα σχετικα με γεωπολιτικη!!!

    νομιζω οτι αυτο θα ειναι πολυ καλο!!Razz:P:P:P:P

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Τετ Μάης 15, 2024 5:26 am