Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

+2
TheFamous
Mitsotakis
6 απαντήσεις

    APOXORISI APO DPG

    Mitsotakis
    Mitsotakis
    THANDO CLASS

    THANDO CLASS


    Αριθμός μηνυμάτων : 47
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/12/2009

    APOXORISI APO DPG Empty APOXORISI APO DPG

    Δημοσίευση  Mitsotakis Τετ Φεβ 16, 2011 7:18 pm

    Είναι ευρέως γνωστό, πως όλες οι ωραίες στιγμές-περίοδοι έχον μια αρχή και ένα τέλος. Έτσι, έπειτα απο ενός έτους παρουσία, πέντε Προεδρίες και αμέτρητες όμορφες-γλυκόπικρες αναμνήσεις στο DPG, ο κύκλος μου στο κόμμα έκλεισε. Από το διάστημα το οποίο υπήρξα μέλος του κόμματος, κρατώ μόνο όμορφες αναμνήσεις, μιας και οι άσχημες ήταν ελάχιστες, αν όχι ανύπαρκτες.

    Κατά την παραμονή μου στο DPG, γνώρισα αρκετούς ανθρώπους, όμως με μερικούς δέθηκα πολύ (εντός και εκτός DPG). Θα ήθελα λοιπόν, να ευχαριστήσω θερμά όλους εκείνους με τους οποίους συνεργάστηκα άρτια και είχα την χαρά να τους γνωρίσω καλά: τον Efprepios, τον fightforyourhistory, τον GreekHistoryX (αν και δεν βρίσκεται πια κοντά μας), τον thefamous, τον Liakouris και τον kaulantis. Να ξέρουν πως θα είμαι δίπλα τους σε ότι με χρειαστούν. Είναι καιρός, να πάρουν σειρά νέοι παίκτες με φιλοδοξίες και στόχους, γιατί το DPG αυτό χρειάζεται πάνω από όλα.

    Πολλοί λένε πως όταν ένας κύκλος κλείνει, ένας νέος ανοίγει. Γι'αυτό κι εγώ, αποφάσισα να ενταχθώ στους κόλπους του GIP, θεωρώντας πως είναι η κατάλληλη ιδεολογικά παράταξη για μένα και ελπίζω η παρουσία μου εκεί να αποτελέσει μια νέα πρόκληση για την e-ζωή μου.

    Ευχαριστώ πολύ,

    Konstantinos Mitsotakis

    Όμως, με την αποχώρησή μου προκύπτουν μερικά σημαντικά προβλήματα:

    1) Είμαι Administrator στο φόρουμ και κάποιος πρέπει να πάρει την θέση μου (να ξέρει να χειρίζεται φόρουμ)
    2) Ο οργανισμός του κόμματος είναι ανοιγμένος στο όνομά μου.
    TheFamous
    TheFamous
    SOLIOPOULOS CLASS

    SOLIOPOULOS CLASS


    Αριθμός μηνυμάτων : 111
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2010

    APOXORISI APO DPG Empty Απ: APOXORISI APO DPG

    Δημοσίευση  TheFamous Τετ Φεβ 16, 2011 8:31 pm

    Sad krima pou feugeis...k egw xarhka p sinergasthkame...ta leme,kalh sinexeia
    efprepios
    efprepios
    KING OF TROLLS

    KING OF TROLLS


    Αριθμός μηνυμάτων : 208
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/05/2010
    Ηλικία : 30
    Τόπος : XANIA!!

    APOXORISI APO DPG Empty Απ: APOXORISI APO DPG

    Δημοσίευση  efprepios Πεμ Φεβ 17, 2011 12:48 pm

    Basika stenaxorieme p feugeis kai malista dn katanoo oute ton logo, oute tin aformi p egine tora...

    ti na po....
    Sad(

    8a ta lm tlxstn Neutral
    Liakouris
    Liakouris
    SOLIOPOULOS CLASS

    SOLIOPOULOS CLASS


    Αριθμός μηνυμάτων : 92
    Ημερομηνία εγγραφής : 13/11/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Πειραιάς

    APOXORISI APO DPG Empty Απ: APOXORISI APO DPG

    Δημοσίευση  Liakouris Πεμ Φεβ 17, 2011 3:49 pm

    Kali sunexeia re proedre kai krima pou mas fevgeis..
    Elpizw na mas episkeptese toulaxiston sto chat..

    Kai euxaristw pou me anafereis kai xarika kai egw me tin sunergasia mas Very Happy
    lefteris konstantinidis
    lefteris konstantinidis
    SOLIOPOULOS CLASS

    SOLIOPOULOS CLASS


    Αριθμός μηνυμάτων : 91
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/09/2010
    Ηλικία : 45

    APOXORISI APO DPG Empty Απ: APOXORISI APO DPG

    Δημοσίευση  lefteris konstantinidis Πεμ Φεβ 17, 2011 4:18 pm

    Epitime pera apo tin plaka pou sou ekana logo tou onomatos pragmatika oute kai ego katalaveno ton logo pou fevgeis, eixes akoma na prosferis arketa. Elpizo na katalaveis oti edo einai to spiti sou kai na epistrepsis sintoma.

    P.S.: Kai gia na min se afiso etsi fevgontas elpizo ekei pou pas na pareis mazi sou kai ti gantemia sou Razz a re epitime
    Mitsotakis
    Mitsotakis
    THANDO CLASS

    THANDO CLASS


    Αριθμός μηνυμάτων : 47
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/12/2009

    APOXORISI APO DPG Empty Απ: APOXORISI APO DPG

    Δημοσίευση  Mitsotakis Πεμ Φεβ 17, 2011 11:12 pm

    Παιιδιά, ευχαριστώ για το ενδιαφέρον και τα καλά σας λόγια, αλλά όπως έχω ξαναπεί χρειάζομαι μια νέα πρόκληση στην e-ζωή μου. Δεν έχω τίποτα με κανένα, αλήθεια στεναχωριέμαι και γώ που φεύγω, ήταν πολύ δύσκολη απόφαση, αλλά πρέπει να προχωρήσω...

    Όλοι γνωρίζετε, πως έχω κάνει τα πάντα για το κόμμα αυτό, το οποίο νιώθω ''σπίτι'' μου. Με αυτό εκλέχθηκα πρώτη φορά βουλευτής, με αυτό κατέβηκα υποψήφιος Πρόεδρος της eGreece, σε αυτό γνώρισα όλους εσάς. Ζητώ συγγνώμη εαν με την επιλογή μου κάποιοι αισθάνονται προδομένοι ή απορημένοι. Δεν είχα τέτοια πρόθεση. Φεύγω με τις καλύτερες σχέσεις, έτσι θέλω να πιστεύω. Σε ότι με χρειαστείτε θα είμαι εκεί.
    kaulantis
    kaulantis
    KLAZIADES CLASS

    KLAZIADES CLASS


    Αριθμός μηνυμάτων : 50
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/05/2010

    APOXORISI APO DPG Empty Απ: APOXORISI APO DPG

    Δημοσίευση  kaulantis Παρ Φεβ 18, 2011 2:44 pm

    kali tixi stin e-zoi sou ektos kommatos....euxomai na xanagiriseis alla afou thes na kaneis nees prokliseis einai dexton

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ Μάης 16, 2024 6:05 am